Kirsuber umfang samloku fåtölj jakarnda auktion Fáir skák Gerðu
Fåtölj, "Sirocco", design: Arne Norell. Formgiven 1964, jakaranda (Cites-intyg), Safarimodell, klädd i skinn. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Fåtöljer i par jakaranda - Stockholms Auktionsverk
Auktion - Important sale 6 - 9 December 2016 I already have an account for the website Could not log in? I am not yet a registered client Mitt användarnamn har slutat
A pair of 1960s Arne Vodder, jakaranda armchairs model 431 from Sebast Furniture Denmark. - Bukowskis
Soffa, + fåtölj, Stranda. Jakaranda (Citesintyg medföljer) och läder. Längd: 206 cm (soffan) - 1383 4236 - Metropol Auktioner
Bröderna Andersson, Soffa och fåtölj jakaranda/palisander och skinn 1960-tal - Lauritz.com
fåtölj jakaranda | Barnebys
FÅTÖLJ, "Kandidaten", Ib Kofod Larsen, 1900-talets tredje kvartal. - Bukowskis
Fåtölj, "Sirocco", design: Arne Norell. Formgiven 1964, jakaranda (Cites-intyg), Safarimodell, klädd i skinn. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 3087
jakaranda' | Barnebys
Auktion | Fåtölj Finn Juhl | Stockholms Auktionsverk Online | 246137