Home

Kirsuber umfang samloku fåtölj jakarnda auktion Fáir skák Gerðu

Fåtölj, "Sirocco", design: Arne Norell. Formgiven 1964, jakaranda  (Cites-intyg), Safarimodell, klädd i skinn. Metropol - Auktioner i  Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -

Fåtöljer i par jakaranda - Stockholms Auktionsverk

FÅTÖLJ samt FOTPALL, jakaranda, 1900-talets mitt. Möbler - Fåtöljer &  Stolar - Auctionet

Slutpris för 131813. FÅTÖLJ, jakaranda, "Chair Model

Fåtölj, trä/skinn, 60-tal. Metropol - Auktioner i Stockholm och på  nätauktion med konst och inredning - 5300

Soffa, + fåtölj | Barnebys
Soffa, + fåtölj | Barnebys

ARNE NORELL, fåtöljer, ett par, "Sirocco". Modellen formgiven 1964.  Jakaranda, Cites-intyg. - Bukowskis

Auktion | Arne Norell fåtöljer Sirocco | Stockholms Auktionsverk Online |  312833

Fåtöljer 1960-tal jakaranda - Stockholms Auktionsverk

jakaranda' | Barnebys
jakaranda' | Barnebys

FÅTÖLJER, 1 par, läder/jakaranda, Ire Skillingaryd, 1960-tal. | Barnebys

Auktion - Important sale 6 - 9 December 2016 I already have an account for  the website Could not log in? I am not yet a registered client Mitt  användarnamn har slutat

A pair of 1960s Arne Vodder, jakaranda armchairs model 431 from Sebast  Furniture Denmark. - Bukowskis

Soffa, + fåtölj, Stranda. Jakaranda (Citesintyg medföljer) och läder.  Längd: 206 cm (soffan) - 1383 4236 - Metropol Auktioner

Bröderna Andersson, Soffa och fåtölj jakaranda/palisander och skinn  1960-tal - Lauritz.com

fåtölj jakaranda | Barnebys
fåtölj jakaranda | Barnebys

FÅTÖLJ, jakaranda, skinn, omärkt, 1960-/1970-tal. Möbler - Fåtöljer &  Stolar - Auctionet

FÅTÖLJER, 3 stycken, jakaranda, 1900-talets mitt. Möbler - Fåtöljer &  Stolar - Auctionet

OLE WANCHER, fåtölj, "Senator", France & Son, Danmark, 1900-talets mitt. -  Bukowskis

Fåtölj, 50/60-tal - 1046 9184 - Metropol Auktioner

FÅTÖLJ, "Kandidaten", Ib Kofod Larsen, 1900-talets tredje kvartal. -  Bukowskis

Fåtölj, "Sirocco", design: Arne Norell. Formgiven 1964, jakaranda  (Cites-intyg), Safarimodell, klädd i skinn. Metropol - Auktioner i  Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 3087

jakaranda' | Barnebys
jakaranda' | Barnebys

Auktion | Fåtölj Finn Juhl | Stockholms Auktionsverk Online | 246137